Strony internetowe Śląsk Strony www Rybnik
Pol-Media misja firmy
Strony www
strony internetowe Śląsk, Rybnik


"Pol-Media"
ul. Raciborska 457
44-280 Rydułtowy

kom. 505 186 868
tel. 32 440 2223

e-mail: biuro@pol-media.com

GG: Gadu-Gadu 2558359
Skype: Skype pol-media
Menu strony
OFERTA    |    PORTFOLIO    |    O NAS    |    CENNIK    |    KONTAKT
 
Tło
 
Kampanie reklamowe Adwords Katowice KAMPANIE REKLAMOWEkampanie AdWords Śląsk Przygotowujemy i prowadzimy internetowe kampanie reklamowe zlecone przez naszych Klientów. Z punktu widzenia czasu ich trwania można mówić o kampaniach długokrótkoterminowych.

- Długoterminowe kampanie służą wypromowaniu firmy lub jej produktu, poprzez systematyczną reklamę w największych wyszukiwarkach i portalach internetowych. Prowadzona w ten sposób reklama pozwala na bardzo długie utrzymywanie czołowych pozycji w wyszukiwarkach. Istotnym znaczeniem w prowadzeniu tego rodzaju kampanii jest dobrze wypozycjonowana strona internetowa. Więcej informacji na temat usługi, w dziale pozycjonowanie stron.


- Kampanie krótkoterminowe zaś wiążą się z bardzo agresywnym promowaniem produktu w dość krótkim czasie. Agresywna polityka reklamowa gwarantuje dotarcie do jak największej liczby potencjalnych Klientów. Mogą być prowadzone w celu promocji produktu związanej z zbliżającym się świętem lub wydarzeniem. Przykładami takich kampanii może być reklama flag państwowych przed Świętem Flagi Rzeczpospolitej, promocja produktów, na które popyt jest największy w danym okresie czasu np. Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Walentynki.

Najpopularniejszym przykładem krótkoterminowych kampanii reklamowych jest wykorzystanie Google AdWords, dzięki któremu jesteśmy w stanie dotrzeć do nowych klientów z naszą usługą od razu. Jednostki reklamowe i linki do naszej strony są widoczne w wynikach wyszukiwania dla słów, na których nam zależy. Tworzony jest wtedy odpowiedni "landing page", czyli tzw. strona docelowa, strona produktu, która otwiera się po kliknięciu na naszą reklamę. Ma to zachęcić klienta do dokonania zakupu lub kontaktu z nami.

Odpowiednio przygotowana kampania Google AdWords pozwoli na promocję marki firmy i zwiększenie sprzedaży jej produktów. Z przeprowadzanYch przez nas kampanii sporządzane są raporty dotyczące jej skuteczności. Pomożemy także w doborze odpowiednich słów kluczowych i budowie zachęcającej reklamy, ustaleniu stawki za kliknięcie CPC, stawek dziennego budżetu itd., aby współczynnik konwersji reklamy był jak najwyższy.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące firmy, naszej oferty czy cen, możesz skorzystać z formularza kontaktowego.


Wybierz temat:  

Imię i nazwisko:  

Nazwa firmy:  

Telefon:  

e-mail: *  

Chcesz otrzymać zapytanie na e-mail?

Pytania i uwagi: *Zabezpieczenie antyspamerskie!
Dodaj do siebie liczby 6 i 5 i wpisz wynik: * 

* pola obowiązkowe


Zobacz także:

- pozycjonowanie stron internetowych
- prezentacje multimedialne
- sklepy internetowe« wstecz

 
Pol-Media Katowice OSTATNIE REALIZACJE
FotobudkaKanmetMeble Rybnik, Gliwice, KnurówWynajem samochodów Rybnik

Google Plus, Facebook, Twitter POLUB NAS!Pol-Media na Facebooku
 
Pol-Media Katowice DLACZEGO MY?
Od 2003 roku aż do dziś zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron www, sklepów internetowych i portali. Projektujemy logo firmowe, grafikę, nowoczesne systemy zarządzania treścią CMS i zarządzania klientami CRM. Doradzamy i optymalizujemy nasze działania z działem marketingu i promocji firm.

Co nas wyróżnia?
- doświadczenie,
- jakość,
- terminowość,
- rzetelność,
- gwarancja sukcesu! 
Pol-Media Rybnik POLECAMY!
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej związanej z tematem reklama w Internecie.

 
strony internetowe Rybnik
Copyright © 2003-2016, Pol-Media
Praca    |    Klienci    |    Reklama    |    Regulamin    |    Mapa strony

Tworzenie stron Rybnik, pozycjonowanie stron, strony internetowe Rybnik

W zakresie tworzenia stron internetowych, pozycjonowania stron oraz pozostałych usług z tym związanych współpracujemy z całego świata.
Obsługa informatyczna firm jest ograniczona terytorialnie i obejmuje Śląsk i lokalne miasta: Rybnik, Racibórz, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój.