Strony internetowe Śląsk Strony www Rybnik
Pol-Media misja firmy Strony www
strony internetowe Śląsk, Rybnik


"Pol-Media"
ul. Raciborska 457
44-280 Rydułtowy

kom. 505 186 868
tel. 32 440 2223

e-mail: biuro@pol-media.com

GG: Gadu-Gadu 2558359
Skype: Skype pol-media
Menu strony
OFERTA    |    PORTFOLIO    |    O NAS    |    CENNIK    |    KONTAKT
 
Tło
 
Pozycjonowanie stron internetowych POZYCJONOWANIE STRON INTERENTOWYCHPozycjonowanie, optymalizacja stron Pozycjonowanie strony internetowej jest etapem, który powinien nastąpić po stworzeniu strony internetowej. Celem pozycjonowania jest uzyskanie jak najwyższego, stabilnego miejsca na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google dla wszystkich fraz, które są najważniejsze dla Twojej firmy.

Jest to usługa, która zwiększa wielokrotnie liczbę odwiedzin serwisu internetowego. Poszukując informacji w Internecie korzysta się głównie z wyszukiwarek. Po wpisaniu do wyszukiwarki hasła otrzymujemy listę adresów stron internetowych, które zawierają wpisane w wyszukiwarkę hasło. Im wyżej na tej liście znajduje się nasza strona, tym więcej osób ją odwiedzi i może stać się naszym potencjalnym klientem.

Optymalizacja, pozycjonowanie stron w GooglePierwszym i najważniejszym etapem pozycjonowania strony internetowej jest wybór najważniejszych dla Klienta słów kluczowych, po wpisaniu których strona ma zostać odnaleziona. Korzystamy z narzędzi, dzięki którym przedstawiamy listę fraz wraz z ilością osób, które w ostatnim czasie wyszukiwali daną frazę w wyszukiwarce Google. Dzięki temu możemy oszacować, jakich potencjalnych odwiedzin można oczekiwać przy wyborze konkretnych słów kluczowych.

Następnymi krokami są między innymi optymalizacja kodu strony internetowej pod kątem wybranych przez Klienta słów kluczowych, indeksacja stron w wyszukiwarkach itd. Pierwsze wyniki pozycjonowania mogą być widoczne po upływie kilku tygodni, jednak najlepsze, stabilne wyniki uzyskuje się poprzez długoterminowe, rozłożone w czasie i systematyczne pozycjonowanie strony. Nasi Klienci otrzymują również od nas bezpłatne raporty, zawierające wyniki pozycjonowania serwisu. Ich częstotliwość uzależniona jest głównie od potrzeb Klienta.

Zapraszamy również do skorzystania z audytu SEO dla stron internetowych, jeśli chcesz:
  • dowiedzieć się, w jakim stanie znajduje się Twoja strona www,
  • sprawdzić działania i efekty firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem Twojej strony,
  • otrzymać informację, na temat szans i możliwości, jakie niesie dla firmy pozycjonowanie,
  • dowiedzieć się, co trzeba poprawić, zmienić, aby stworzyć stronę przyjazną dla odwiedzających.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące firmy, naszej oferty czy cen, możesz skorzystać z formularza kontaktowego.


Wybierz temat:  

Imię i nazwisko:  

Nazwa firmy:  

Telefon:  

e-mail: *  

Chcesz otrzymać zapytanie na e-mail?

Pytania i uwagi: *Zabezpieczenie antyspamerskie!
Dodaj do siebie liczby 6 i 5 i wpisz wynik: * 

* pola obowiązkowe


Zobacz także:

- kampanie reklamowe (długo i krótkoterminowe)
- projektowanie stron internetowych
- audyt SEO stron internetowych« wstecz
 
Pol-Media Katowice OSTATNIE REALIZACJE
FotobudkaKanmetMeble Rybnik, Gliwice, KnurówWynajem samochodów Rybnik

Google Plus, Facebook, Twitter POLUB NAS!Pol-Media na Facebooku
 
Pol-Media Katowice DLACZEGO MY?
Od 2003 roku aż do dziś zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie tworzenia i pozycjonowania stron www, sklepów internetowych i portali. Projektujemy logo firmowe, grafikę, nowoczesne systemy zarządzania treścią CMS i zarządzania klientami CRM. Doradzamy i optymalizujemy nasze działania z działem marketingu i promocji firm.

Co nas wyróżnia?
- doświadczenie,
- jakość,
- terminowość,
- rzetelność,
- gwarancja sukcesu! 
Pol-Media Rybnik POLECAMY!
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej związanej z tematem reklama w Internecie.

 
strony internetowe Rybnik
Copyright © 2003-2017, Pol-Media
Praca    |    Klienci    |    Reklama    |    Regulamin    |    Mapa strony

Tworzenie stron Rybnik, pozycjonowanie stron, strony internetowe Rybnik

W zakresie tworzenia stron internetowych, pozycjonowania stron oraz pozostałych usług z tym związanych współpracujemy z całego świata.
Obsługa informatyczna firm jest ograniczona terytorialnie i obejmuje Śląsk i lokalne miasta: Rybnik, Racibórz, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój.