O nas

20
LAT

Rozwijamy Ciebie i Twój biznes w internecie. Pomagamy zmierzyć się z przeszkodami i wspólnie tworzymy Wasz wizerunek w cyfrowym świecie.

Jaka jest misja naszej firmy i dlaczego robimy to, co robimy? Nasza misja: Twój SUKCES to nasza DOMENA!

Głównym celem, jaki przyświecał nam od samego początku, była chęć pomocy naszym klientom, aby mogli odnaleźć się w Internecie.

Pomagamy zmierzyć się z przeszkodami i wspólnie tworzymy Wasz wizerunek w cyfrowym świecie.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszej działalności, a także możemy przyczynić się do zbudowania Waszego sukcesu w Internecie. To dzięki Wam tworzymy projekty, które realizują Wasze cele, pomagając pozyskiwać nowych klientów i zdobywać nowe rynki.

Dziękujemy, że od tylu lat obdarzacie nas swoim zaufaniem i wybieracie nas!

Od 18 lat pomagamy Wam być tam, gdzie dziś jesteście.

Jak to wszystko się zaczęło i dlaczego taka branża? Przenieśmy się zatem do 2003 roku...

...a nawet o wiele wcześniej, bo do lat 90-tych, gdzie rozpoczęło się wszystko, co związane jest z komputerami i ich działaniem.

Na początku była fascynacja technologią i nauka, jak składać komputery, instalować systemy operacyjne i naprawiać to, co w komputerze nie działało.

Potem rozpoczęła się pomoc innym w wyborze komputera, instalacjach, konfiguracji i wszelkich awariach. No i nauka, nieustanna nauka, kolejne języki programowania, tworzenie stron i inne ciekawostki, takie, jak tajemnicze pozycjonowanie stron internetowych. Wtedy też Internet zaczął obejmować swoim zasięgiem coraz większą liczbę osób.

Pojawiło się dużo nowych problemów, które wymagały rozwiązania, oraz ludzi potrzebujących pomocy, aby odnaleźć się w świecie Internetu. Z tych właśnie powodów i chęci pomocy innym, w grudniu 2003 roku powstała firma Pol-Media.

Patryk Procek

Od chęci pomagania ludziom, aż do założenia firmy.

Jaka jest zatem ta nasza historia? A może Wasza? Nasza historia to WY, prawdziwi ludzie, nasi partnerzy.

Plan był prosty. Najtańszy komputer, monitor, drukarka, notatnik i program graficzny. No i ogromny zapał do rozwiązywania problemów i pomocy.

Wiara w to, że można pomóc ludziom, była ogromna. Problemem było sceptyczne nastawienie firm do „nowinek technologicznych”, jakim były strony internetowe czy pozycjonowanie. W tych latach dopiero przecieraliśmy szlaki, uświadamiając innych, że od postępu nie da się uciec. Już wtedy wiedzieliśmy, że prędzej czy później biznes przeniesie się do sieci.

Ważne było, aby się nie poddawać i cały czas robić swoje: pomagać ludziom i budować z nimi dobre relacje. I to procentowało, pozwalając pozyskać wielu nowych klientów z polecenia innych, zadowolonych firm. Dziś wiemy, że jedyna właściwa droga, to zawsze dawać z siebie wszystko, aby rozwiązać problemy klientów.

Nie będziemy pisać, jak bardzo rozwinęła się nasza firma od tego czasu lub co tak rewelacyjnie robimy, bo nie o tym jest historia naszej firmy.

Nasza historia to WY, prawdziwi ludzie, nasi partnerzy, właściciele swoich małych firm i działalności, prezesi spółek, dyrektorzy, prezydenci miast. Każdy z Was jest dla nas tak samo ważny.

Dziękujemy, że jesteście, bo bez Was nasze istnienie nie miałoby sensu.

Nasza historia to WY. Prawdziwi ludzie, nasi partnerzy, właściciele swoich małych i dużych firm, dyrektorzy, prezesi spółek i urzędnicy. Każdy z Was jest dla nas tak samo ważny.
Dobra muzyka, słuchawki i kawa
Uwielbiamy dobrą muzykę i kawę

Nic nie pobudza tak bardzo, jak dobra kawa i nie inspiruje tak, jak dobra muzyka. To pozwala nam uwolnić swoją kreatywność.

Poszerzanie wiedz, książki
Kochamy wiedzę i rozwój

Chcemy się ciągle rozwijać, dlatego też nieustannie poszerzamy swoją wiedzę. W tej branży trzeba iść z duchem czasu.

Aparat rozwijanie pasji
Rozwijamy swoje pasje

Aktywnie odpoczywamy i rozwijamy swoje pasje. Podziwiamy przyrodę, wędrujemy, chodzimy po górach i fotografujemy.

1274Zrealizowanych projektów
20Lat na rynku
40000Godzin ciężkiej pracy
837Zadowoloncyh Klientów

Zadzwoń i zapytaj naszych Klientów, jak wygląda współpraca z naszą firmą.

Dziękujemy Wam za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Dziękujemy, że jesteście, i że my możemy być tu dla Was i Wam pomagać. Przejdź tę drogę razem z nami.

Kiedy nie warto nas wybierać?

Nie masz na to czasu

Tworzenie wymaga poświęcenia czasu
i współpracy z obu stron.
Bez Ciebie to się nie uda.

Szukasz najtańszj opcji

W biznesie nie działa jednocześnie:
najtaniej, najszybciej i najlepiej.
Nie oczekuj cudów za darmo.

Nie wierzysz w projekt

Kiedy nie wierzysz w powodzenie
projektu, ciężko, aby coś wyszło.
Nie róbmy więc nic na siłę.

Liczysz na szybkie profity

Zainwestowany kapitał i czas
nie zwróci się „z dnia na dzień”.
Sukces potrzebuje czasu.

Opowiedz nam o swoim projekcie.

Stwórzmy coś razem!